Kiaušinių virimo formelės - greita ir patogu! Tik 48 Lt už 100 Lt vertės Eggies kiaušinių virimo formeles!

1390
Kaina litais: 47,99 Lt
Nuolaida
52 %
Nupirkta
17
Liko laiko
00:00:00
Akcija nebegalioja.
Kiaušinių virimo formelės - greita ir patogu! Tik 48 Lt už 100 Lt vertės Eggies kiaušinių virimo formeles! - Buitis/Prekės

Visi sako, kad baltymai - sveikatos šaltinis. O jų daugiausiai gauname pusryčiais valgydami sotumo ir energijos suteikiančio maisto. Jei mėgstate pusryčiams valgyti virtus kiaušinius, bet daug laiko užtrunkate, kol nulupate lukštą, pamirškite šias bėdas. Šiandieną Jums turime puikų pasiūlymą - net 6 kiaušinio virimo formeles už puikią kainą!

Atrodytų, jog gerai išvirti kiaušinį gali kiekvienas. Tačiau kartais net ir įgudusiems virtuvės meistrams tenka nusivilti - suskyla verdamo kiaušinio lukštas, baltymas išteka į vandenį, kiaušinis praranda formą, estetinį vaizdą bei skonį. Nors virtas kiaušinis yra vienas populiariausių pusryčių patiekalų, tačiau lupti kiaušinio lukštą - ne pats smagiausiais rytinis užsiėmimas. Išvirtus kiaušinius reikia ilgai vėsinti, nes kitaip lukštas sunkiai atsiskiria ir blogiausia - ant kiaušinio lieka mažyčių lukšto dalelių, kurios valgant nemaloniai girgžda tarp dantų.

Kaip veikia kiaušinių formelės?

Tiesiog įmuškite žalią kiaušinį į formelę, įdėkite ją į vandenį ir virkite kaip įprasta. Kiaušiniams išvirus, tiesiog pasukite Eggies formelę, atidarykite ir išimkite tobulos formos virtą kiaušinį. Jokio lukšto, jokio lupimo! Eggies formelėje kiaušinis verda tarsi natūraliame savo lukšte, o dėl nelimpančio formelės vidaus išvirusį kiaušinį iš jos išimsite be jokio vargo.

Formelės dugnas yra plokščias, todėl ir joje virtas kiaušinis turės stabilią apačią, o tai reiškia, kad taip virtus kiaušinius galėsite lengvai serviruoti lėkštėje, be to, juos bus lengviau valgyti. Ruoškite gardžias kiaušinių salotas, įdarytus kiaušinius, sumuštinius arba tiesiog dėkite virto kiaušinio griežinėlių į mėgstamas salotas. Paruoškite šeimos pusryčiams tobulos formos virtų kiaušinių ir sutaupykite laiko - Jums nereikės jo gaišti lupant kiaušinių lukštus. Be to, prieš virdami galite ant kiaušinių užbarstyti mėgstamų prieskonių ar kitų priedų.

Rinkinyje taip pat yra specialus įrankis, kuriuo lengvai atskirsite kiaušinio baltymą nuo trynio - puikus pagalbininkas ruošiant pyragus, biskvitus, kremus, morengus, naminį majonezą ir kitus patiekalus, kuriems naudojami tik kiaušinio baltymai arba tik tryniai.

Galimi pasirinkimai:

  • 48 Lt už 100 Lt vertės Eggies kiaušinių virimo formeles! 
Mažiau

Filtrai Akcijų: 0
+370 647 20666 Kontaktai Mano kuponai
Rodyti daugiau (0)
Prenumeruokite Kuponai.lt naujienlaiškius!

Dešimt prenumeratorių kas mėnesį bus
apdovanoti 50 Lt kuponai.lt kuponais!