TOSHIBA SMART 117cm TV - 199Lt! LED, 3D, Full HD, 200hz, WiFi, plonas. Išsimokėtinai be JOKIO PABRANGIMO! Pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAI!!

5763
Kaina litais: 198,98 Lt
Nupirkta
17
Liko laiko
00:00:00
Akcija nebegalioja.
TOSHIBA SMART 117cm TV - 199Lt! LED, 3D, Full HD, 200hz, WiFi, plonas. Išsimokėtinai be JOKIO PABRANGIMO! Pristatymas visoje Lietuvoje NEMOKAMAI!! - Technika

Šis didžiulis TOSHIBA naujausios kartos išmanusis televizorius tikras technikos šedevras - pilnas interneto naršymas, revoliucinės TV aplikacijos, naujausi TOSHIBA servisai, nauji procesoriai, 117cm plonytis LED ekranas, Full HD ryškumas, 3D vaizdas, 200Hz, WiFi ir dar daug daug daugiau.
O kaina? Taip, tik 199 Lt per mėnesį ir tik 10 mėnesių. Jokio pabrangimo, jokių palūkanų, jokių sutarties mokesčių ar kitų nesąmonių! Net jei turite televizorių, šią progą praleisti - nuodėmė!

 

PASINERK Į 3D

Toshiba TL serija - tiesia kelią tarp jūsų ir 3D vaizdo. Taigi, jei norite turėti didelį 3D kino teatrą savo namuose, tam tikrai reikalingas šis televizorius. Nesvarbu, ar mėgstate žiūrėti 2D arba 3D, viso vaizdo kokybė yra ideali "Full HD 1080p, ir Toshiba 200 AMR (Active Pasiūlymas & Raiška) technologija suteikia aukštą atnaujinimo dažnį, kad būtų galima lengvai suspėti su sparčiausiai judančių sporto, žaidimų ir filmų vaizdais. Be to, Jūs galite lengvai mėgautis pramogomis iš interneto per savo televizorių!

3D televizoriaus demonstracija

Dive into 3D

Pasinerkite į 3D vaizdą

Kai jūs bent kartą pasinersite į kitą vaizdo dimensiją - 3D, jūs niekada net nebenorėsite pažvelgti atgal! Filmai, sporto ir žaidimų žiūrėjimas per televizorių niekada nebus tokie pat nuobodūs, kaip anksčiau, po to, kai pabandysite visa tai daryti 3D vaizdu, tai dar viena priežastis, kodėl jums patiks Toshiba Full HD 3D, tai lyg magija. 2D-3D upconversion programinė įranga taip pat yra pridėta į komplektaciją, todėl galite pridėti 3D efektus ir filmų herojai ateis tiesiai į jūsų kambarį 2D.

Prie televizorio padovanosime 2vnt  3D akinių   (Kaina perkant atskirai 400Lt)

200 AMR

Suspėti su judesiais

Veiksmas ir judesys išlieka trapus, greitas ir sklandus dėka mūsų 200 AMR (Active Pasiūlymas & Raiška) HD vaizdo apdorojimo technologijos. Joje nėra kalbama apie kažkokią judėjimo dėmę, priešingai - saugojimo atnaujinimo dažnis aukštas, todėl žiūrint televizorių, galima lengvai suspėti su sparčiausiai judančiais sporto ir kito veiksmo judesiais!

Toshiba Smart TV

"Smart TV"- protingas pasirinkimas

Toshiba "Smart TV" funkcija reiškia, kad jūs galite mėgautis pramogomis iš interneto paprasčiausiai savo namusoe per nuosavą televizorių. Atidarykite naršyklės * Integruota ** ir galite prisijungti prie interneto tiesiog gulėdami ant savo mėgstamiausios sofos, o Toshiba viską padarys už jus. Jūs galite žiūrėti vaizdo įrašus iš YouTube, pasivyti BBC iPlayer, dalintis nuotraukomis Flickr. Dėka built-in Wi-Fi ® **, galite belaidžiu būdu prisijungti prie jūsų namų tinklo, o Skype ™ ** reiškia, kad jūs galite mėgautis vaizdo skambučiais per HD TV ir laisvai bendrauti su šeima ar draugais (suderinama kamera parduodama atskirai).

Connections

Geras susisiekimas

Prijunkite savo TV prie namų tinklo ir mėgautės muzika, vaizdo įrašais ir nuotraukomis, kurios saugomos jūsų kompiuteryje, tačiau matykite viską dideliame ekrane per WIDI technologijas. Viršuje, keturios HDMI jungtys ir du USB prievadai, tai reiškia, kad turite daug galimybių sujungti visus kitus įrenginius su televizoriumi, USB vaizdo įrašymo funkcijos dėka, galite įrašyti savo mėgstamas programas.

Companion Devices

VALDYMAS IŠ SUGRUPUOTŲ PRIETAISŲ

Toshiba nuotolinė prgramėlė leidžia jums kontroliuoti savo TV iš jūsų išmaniojo telefono, planšetės ar kitų "Android" ir "iOS" palaikančių prietaisų. Su nauja teksto įvesties funkcija, galite naudoti savo prietaisą kaip klaviatūrą - ieškoti svetainių, tokių kaip YouTube. Atnaujintą nuotolinio valdymo programėlę naują MediaGuide * App taip pat galima rasti "Android ™". Kodėl jūs turėtumėte nutraukti žiūrėjimą, jei jūs galite naudoti savo sugrupuotą su televizoriumi prietaisą ir naršyti kanalų sąrašą bei nustatyti norimos programos priminimus? Toshiba AppsConnect programą galima nemokamai atsisiųsti iš "Android Market" ir "iTunes".

* MediaGuide powered by Rovi, funkcionalumas tik galimas pasirinktose šalyse.

Richer viewing

Turtinga PERŽIŪRA

Žiūrovai tapo atidesni su iš anksto įdiegta MediaGuide, powered by Rovi. Tai padės jums nuspręsti, ką žiūrėti iš daugiau kaip 2,5 mln pavadinimų duomenų bazėje ir suteiks turtingesnę multimedijos pagrindinę informaciją nei standartiniai elektroniniai programų vadovai.

TV auto calibration

Auto Calibration

Automatinis kalibravimas * automatiškai sureguliuoja spalvų ir ryškumą, siekiant suderinti jas su studijos kokybe. Šis profesionalus kalibravimas yra įmanomas per matavimo daviklį (TPA-1 galima įsigyti atskirai), kuris perduoda per USB į TV įmontuotą procesorių. Rezultatas yra paprastas, tačiau akivaizdus - lengvas naudojimo būdas padės jums išgauti geriausią įmanomą vaizdo kokybę iš jūsų televizoriaus!

 

 

TOSHIBA   jus apsaugos !   Sugadinus savo televizorių, Toshiba nemokamai jį suremontuos, o vagystės atveju pakeis. Jokių bėdų jei fotbolokamuolys netyčia sudaužys. :) Apsaugota nuo:

ATSITIKTINĖS ŽALOS .
Apsaugokite savo įrenginį nuo nenumatytų atvejų, tokių kaip netyčinis numetimas, trinktelėjimas ar apliejimas. „Toshiba“ siūlo nemokamą sugadinto prietaiso remontą, kai jis tinkamai neveikia.

VAGYSTĖS
Netapkite auka. Pasinaudoję „Toshiba“ pasiūlymu, mažiau jaudinsitės dėl Televizoriaus, kurio netekote. Apsaugos nuo vagystės paslauga taikoma visoms policijos patvirtintoms vagystėms pateikiant jos ataskaitą su dokumentais, kuriuose patvirtinamas įsilaužimo faktas arba aiškūs smurto ženklai.

 

 PARUOŠTA SKAITMENINEI TELEVIZIJAI

 nuo  2012 m. spalio 29 d. Lietuvoje yra išjungta analoginė antžeminė televizija, kurią pakeitė nemokama skaitmeninė antžeminė arba kitos mokamos skaitmeninės televizijos rūšys.Šis televizorius turi visus reikalingus dekoderius skaitmeninės TV priėmimui

Modelis

46TL938G+

Garantija

24

Funkcijos

Skype; DLNA DLNA DMP You Tube Channel BBC iPlayer (UK only) HbbTV Rovi Toshiba Places Toshiba AppsConnect Audio Description (UK only) Freeze Screen Timer Panel Lock Auto Format 4:3 stretch No Signal Off Hotel Mode Clone Mode

Ryškumas

400

Spalva

Juoda color

Multimedija

Picture (USB) Audio (USB) Video (USB)

Priedai

Remote control with batteries CT-90405;

Dinaminis kontrastas

1000000:1

Jugtys

HDMI 4 (3 Back, 1 Side); REGZA-Link (HDMI-CEC); LAN; Component Video; Composite Video; SCART; PC Input; USB x 2; Digital Audio Out; Headphone.

Vesa tvirtinimas prie sienos

400x400

Reakcijos laikas

8ms

Ekrano įstrižainė

117cm/46inches

3D

3D FULL HD Glasses Free 3D 3D - Passive Solution 3D - Active Shutter Solution 2D-3D Conversion 2D - 3D Conversion incl. Depth Control

Gamintojas

Toshiba

Išmatavimai su stovu

Width (mm) 923; Height with Ped.Stand (mm) 613; Depth with Ped.Stand (mm) 215;

Galia

220-240 V / 50-60 Hz

Video sistema

AMR 200; 24p Mode: Standard | Smooth Real Digital Picture Digital Noise Reduction MPEG Noise Reduction 3D Digital Comb Filter Active Backlight Control AutoView Ambient Light Sensor 3D Colour Management Colour Temperature selectable Manual picture size select Exact Scan Mode

Audio sistema

NICAM Stereo Dolby digital Plus; 10W+10W.

Ryšiai

Wireless (Built-in) WiDi

Derintuvas

Analogue DVB-T DVB-T2 DVB-C / DVB-C (HD) DVB-C2 DVB-S / DVB-S2 (HD) H.264 DVB Common Interface (CI) DVB Common Interface+ (CI+) NTSC Video-Playback Auto Set-up

Skiriamoji geba

1920 x 1080

JOKIO PABRANGIMO!

Šį protingą ir ploną TOSHIBA televizorių galite įsigyti be JOKIO PABRANGIMO, tiesiog mokėdami 10 mėnesių po 199 Lt. Daugiau jokių paslėptų mokesčių ar žvaigždučių. Viskas, ko jums reikia - tai atlikti pirmą įmoką dabar ir jūs gausite TOSHIBA į namus . Mūsų vadybininkai susisieks, užpildys išsimokėjimo sutartį likusioms devynioms įmokoms ir išsiųs jums.

Pamatykite vaizdus taip, kaip niekada nematėte anksčiau. Įženkite į naują išmaniųjų TV erą. Filmai ryškesni, laidos įdomesnės - viskas atrodo daug geriau per šį milžinišką inovatyvų TOSHIBA  televizorių.

Mažiau

Filtrai Akcijų: 0
+370 647 20666 Kontaktai Mano kuponai
Rodyti daugiau (0)
Prenumeruokite Kuponai.lt naujienlaiškius!

Dešimt prenumeratorių kas mėnesį bus
apdovanoti 50 Lt kuponai.lt kuponais!