Kaip tai veikia?
Visa Lietuva (216)
Rekomenduok ir gauk 10Lt *

Stulbinančio grožio kelionė! Tik nuo 399 Lt už kelionę “SAKSONIJOS – ČEKIJOS ŠVEICARIJA“ gegužės 23-26d.!

399Lt
Nupirkta
17
Liko laiko
00:00:00
Akcija nebegalioja.
Stulbinančio grožio kelionė! Tik nuo 399 Lt už kelionę “SAKSONIJOS – ČEKIJOS ŠVEICARIJA“ gegužės 23-26d.! - Kelionės
Stulbinančio grožio kelionė! Tik nuo 399 Lt už kelionę “SAKSONIJOS – ČEKIJOS ŠVEICARIJA“ gegužės 23-26d.! - Kelionės Stulbinančio grožio kelionė! Tik nuo 399 Lt už kelionę “SAKSONIJOS – ČEKIJOS ŠVEICARIJA“ gegužės 23-26d.! - Kelionės Stulbinančio grožio kelionė! Tik nuo 399 Lt už kelionę “SAKSONIJOS – ČEKIJOS ŠVEICARIJA“ gegužės 23-26d.! - Kelionės Stulbinančio grožio kelionė! Tik nuo 399 Lt už kelionę “SAKSONIJOS – ČEKIJOS ŠVEICARIJA“ gegužės 23-26d.! - Kelionės Stulbinančio grožio kelionė! Tik nuo 399 Lt už kelionę “SAKSONIJOS – ČEKIJOS ŠVEICARIJA“ gegužės 23-26d.! - Kelionės Stulbinančio grožio kelionė! Tik nuo 399 Lt už kelionę “SAKSONIJOS – ČEKIJOS ŠVEICARIJA“ gegužės 23-26d.! - Kelionės Stulbinančio grožio kelionė! Tik nuo 399 Lt už kelionę “SAKSONIJOS – ČEKIJOS ŠVEICARIJA“ gegužės 23-26d.! - Kelionės

Vokietijos ir Čekijos kalnai, uolos, kerintys gamtovaizdžiai, pilys, plaukimas upėmis, maudynės terminiuose baseinuose – dvi dienos absoliučiai iššokus iš kasdienybės, atsijungus nuo rūpesčių ir sprendimų. Kelionė - kaip galimybė vėl atverti akis, kad gyvenime kas nors prasidėtų, o ne tik baigtųsi.

SAKSONIJOS ŠVEICARIJA - ČEKIJOS ŠVEICARIJA

SAKSONIJOS ŠVEICARIJOS NAC. PARKAS - PILNICO PILIS - BAD SCHANDAU - ČEKIJOS ŠVEICARIJOS NAC. PARKAS

1 DIENA. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare atvykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lenkijos - Vokietijos pasienyje.

2 DIENA. Pusryčiai. Vykstame į vieną gražiausių Vokietijos kampelių - Saksonijos Šveicarijos nacionalinį parką . "Saksonijos Šveicarija" - tai uolos, išraižytos gilių tarpeklių, besitęsiančios lygumos, įvairios reljefo formos. Maršrutas tęsiasi palei didingomis pilimis pakrantėje garsėjančią Elbės upę. Pravažiuojama įspūdingai įtvirtinta Štolpeno pilis, kurioje buvo įkalinta grafienė Ana Kozel. Atvykstame į *Rateno uolų, tarpeklių, stačių šlaitų ir akmeninių sienų labirintus. Eidami akmeniniu 76 m ilgio "Bastėjos" tiltu, grožėsimės nuostabiausia Vokietijos gamtos panorama: kabančiomis uolomis, skardžiais, arkomis. Apžiūrime ant kalvos iškilusią *Kionigšteino tvirtovę (XIII a.), kurioje Saksonijos kunigaikščiai kadaise saugojo lobius: šulinys (giliausias Saksonijoje, antras pagal gylį Europoje), buvę kareivinės ir ginklų arsenalas, koplyčia ir įspūdinga 550 m ilgio tvirtovės siena. Nuo jos atsiveria kerintis vaizdas, giedrą dieną matosi net Drezdenas. Romantiškas *plaukimas laivu Elbės upe iki Pilnico pilies . Lankomės *pilyje -  Saksonijos kurfiursto Augusto Stipriojo vasaros rezidencijoje. Pasivaikštome kiniško ir angliško stiliaus parke. Kelionės pabaigai - maloni viešnagė Saksonijos Šveicarijos perlu vadinamame mineralinių vandenų kurorte Bad Schandau. Atokvėpio minutė. Esant galimybei, maudynės terminių vandenų ir saunų *komplekse „Toskana Therme". Mineralų prisodrintas vanduo atpalaiduoja, o muzika, besikeičiančios šviesų projekcijos nukelia tarsi į kitą pasaulį. Vykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

3 DIENA. Pusryčiai. Išvykstama į žavingą gamtos kampelį - Čekijos Šveicarijos nacionalinį parką , kur susilieja nuostabios kalnų ir tarpeklių panoramos. Šiaurės vakarinėje Čekijos dalyje įkurtas nacionalinis parkas ne veltui pavadintas Čekijos Šveicarijos ( České Švýcarsko ) vardu. Šis regionas, garsėjantis žavinga gamta, nuostabiais žaliais miškais, giliais Elbės upės slėniais, reljefo formomis ir apimantis gražiausią Elbės smiltainio uolynų dalį iš tiesų primena kalnuotąją Šveicariją. Pasivaikščiojimas nacionalinio parko pėsčiųjų takais iki  vieno iš svarbiausių ir ryškiausių Čekijos Šveicarijos gamtos paminklų * Pravčickos vartų. Tai didžiausias natūralus akmens tiltas Europoje. Prieš milijonus metų gamtos suformuotas tiltas turistus stebina savo grožiu ir dydžiu: arkos plotis apačioje: 26,5 m, arkos aukštis: 16 m,  plotis: 7-8 m. Pasigrožėję kalnų vaizdais, leidžiamės prie Kamenicos upės. *Plaukimas valtimis pro kanjonus, kurių grožis prilygintas Šveicarijos vaizdams. Išvykstame Lietuvos link. Naktis autobuse.

4 DIENA.  Kelionė per Lenkiją. Pavakary grįžtate į Lietuvą.

Kelionės data:  2013 05 23 - 05 26

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu,
 • 2 nakvynė su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose 2-viečiuose arba 3-viečiuose kambariuose (priklausomai keliese keliaujate),
 • lydinčio grupės vadovo ir gido paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

  Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Kuro mokestis 70 Lt (mokamas Excursus biuruose grynais arba pavedimu iki 05 10d.).
  (*) Mokami objektai. Už visus žvaigždute pažymėtus mokamus objektus turistas moka pats: apie 70 EUR suaugusiems, 58 EUR vaikams iki 16 m.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.

Pastabos:

 • Išvykimas iš Vilniaus: „Forum Palace" automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr.26, prie upės) 03:30 val.;
 • Išvykimas iš Kauno: Kauno pilis, automobilių stovėjimo a. 05:00 val.
 • Išvykimas iš Alytaus: Naujoji g.7, degalinė „Lukoil" 06:00 val.
 • Į kelionę būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.
  Vairuotojų darbo ir poilsio režimą nustato ES reglamentas.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
  Detalesnę išvykimo informaciją ir kelionės atmintinę atsiųsime 2-3 dienos prieš kelionę Jūsų nurodytu el. paštu

Pasiūlymo sąlygos ir taisyklės:

 • Kuponas galioja vienam asmeniui.
 • Įsigijus kuponą prašome nedelsiant užpildyti šią registracijos anketą
Mažiau

Filtrai Akcijų: 0
+370 607 99979 Kontaktai Mano kuponai
Rodyti daugiau (0)
Prenumeruokite Kuponai.lt naujienlaiškius!

Dešimt prenumeratorių kas mėnesį bus
apdovanoti 50 Lt kuponai.lt kuponais!